Foto Pavel Huňatý

 

  Reklamní a průmyslová fotografie


  Svatební fotografie
 
  Dětská fotografie
 
  Reportážní fotografie
 
  Portrétní
 
  Reklamní a technická

  • zhotovení kvalitních profesionálních snímků různých exteriérů, interiérů, výrobků, objektů
  • vysoce kvalitní digitální fotografie, jako podklad pro kvalitní tisk katalogů, pohlednic včetně jejich zhotovení v požadované kvalitě
  • dokumentace výroby, staveb, reklamní fotografie výroby
  • veškeré práce jsou zhotovovány špičkovou technikou a v přijatelných cenových relacích
  • stálá spolupráce s řadou špičkových reklamních agentur

Reference:

 
Lassesberger, katalogy ČSA, Komerční Banka Plzeň, ČS Plzeň, Supermarkety ČR, Časopis Turista, Nadace 700 let města Plzně, Město Teplá, Správa veřejného statku města Plzně, Hotely – Central, Slovan, Continental, Casino Plzeň, Belveder Železná Ruda, Jiskra Železná Ruda, Vydra – Srní, a mnoho dalších.

 

Fotogalerie ››

Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek

 

 
Něco o nás
Firma vznikla v r. 1995 po té, co majitel odešel z družstva Fotografia Plzeň v. d., kde pracoval jako profesionální fotograf od r. 1972. Během působnosti získal mnoho vzácných zkušeností v oboru, jak díky praxi, tak i od starších zkušenějších kolegů. Před odchodem z družstva působil jako vedoucí reklamního atelieru v Plzni, dále jako odborný posudkář v reklamačních řízeních a člen kontrolní komise. Sám pochází z rodiny fotografů, od dědy, strýce po otce, který pracoval jako fotograf u firmy foto Remta, foto Mráz, foto Langhans a nakonec Fotografia Plzeň, který mu předal z oboru nejvíce zkušeností již od 10ti let, kdy ho začala fotografie zajímat. Výsledkem toho všeho je působící firma "PH*Foto", která pracuje v oboru fotografie reklamní, portrétní / tabla, dětské a svatební snímky /, reportážní / různé události, maturitní plesy, svatby apod./ i žánrové a klade maximální důraz na vysokou profesionalitu odvedené práce. V návaznosti na snímky vytváří firma i kompletní katalogy, letáky nebo velkoplošnou fotografii, billboardy dle požadavků zákazníka. Ještě nedávno byly reklamní snímky zhotovovány na diapozitivní materiál, který zaručoval nejoptimálnější přenos barevného podání jako podklad pro tisk. Vzhledem k současnému vývoji digitalizace v oboru, vytváříme optimálně totéž v digitální formě za nesrovnatelně nižší cenu.
Obrátíte-li se na naši firmu, jsem přesvědčen o Vaší spokojenosti.

Pavel HuňatýDOPORUČUJEME

 Hudební skupina NIGHT EXPRESS nabízí bohatý repertoár v kvalitním provedení pro Vaši svatbu.


Každý jsme jiný a originální a takové jsou i Tvoje kšandy. Pohodlí, styl, výjimečnost a jedinečnost - to jsou Tvoje kšandy.

 
 

 
   PH Foto Pavel Huňatý Skupova 5, Plzeň - Bory, Web: www.ph-foto.com
   © 1999-2021 All rights reserved, Technology & design by Info-SERVIS Czech Republic, © foto Wikipedia
   Admin | Aktualizováno 07.11.2018     Katalog: www.plzen-info.cz